MOTI ME VRANËSIRA – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

MOTI ME VRANËSIRA

Moti do të jetë me vranësira dhe i freskët me reshje të shiut, të cilat do të jenë më të mëdha në pjesët lindore. Nëpër male dhe disa vende më të larta reshjet do të jenë të borës, informon Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Related posts

Shikueshmëri e zvogëluar për shkak të mjegullës në rrugën Shtip – Negotinë

Televizioni Koha

Taravari: Koalicioni ASH-AA, në epërsi të madhe

Televizioni Koha

Vendi është në fazën e verdhë, të respektohen masat për mbrojtje, apelon Ministria e Shëndetësisë

Televizioni Koha

Leave a Comment