29/11/2023
4.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti në Maqedoninë e Veriut

Sot do të kemi mëngjes të ftohtë, ndërsa gjatë ditës do të ketë vranësira lokale dhe do të fryj erë e dobët nga jugu.

Temperatura minimale do të arrijnë deri në 3 deri 11 gradë, ndërsa temperatura maksimale do të arrij nga 23 deri në 28.

Deri në fund të kësaj jave do të mbajë mot me diell, me mëngjese të ftohta, kurse gjatë ditës relativisht i ngrohtë.

Të hënën pritet ndryshim i motit me reshje lokale shiu dhe ulje të temperaturës ditore.

Të fundit