28/03/2023
2.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e fortë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -7 deri në 2, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri në 14 gradë celsius.

Në ditët në vazhdim moti do të jetë i qëndrueshëm dhe më i ngrohtë.

Të fundit