Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Moti sot në Maqedoni - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare, pasdite, kryesisht në pjesët veriore, me kushte për reshje të shkurta shiu dhe bubullima. Temperatura minimale do të jetë në interval nga 10 deri në 18, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 30 deri në 36 gradë. UV = 8.

Në Shkup moti do të jetë me diell, me re të vogla deri mesatare. Temperatura minimale do të ulet në 17, ndërsa maksimalja do të arrijë 34 gradë.

Related posts

Mijallkov dërgohet në Shutkë, gjykata vlerëson se mund të arratiset

Televizioni Koha

30 ditë paraburgim për nënën e djalit që u dogj i lidhur për krevati në Gostivar

Televizioni Koha

Shkup, 79 raste me verdhëz moshat shkollore më të prekurat nga kjo sëmundje

Televizioni Koha

Leave a Comment