01/06/2023
21.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë reshje të borës.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës jugore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri 5, ndërsa temperaturat maksimale prej 5 deri 10 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe reshje të borës.

Të fundit