Moti sot në Maqedoninë e Veriut – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 deri 15 gradë celcius.

Nesër pritet që të ketë reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore borë. Gjatë fundjavës temperaturat ditore do të jenë në rritje.

Related posts

Fshatrat e malsis së Sharrit në mes të prillit mbulohet nga bora (Foto)

Televizioni Koha

Fillon pastrimi i deponisë në afërsi të fshatit Rashçe

Televizioni Koha

Sela: Ajo që ndodhi dje në Strugë, skandaloze sjellja e policisë

Televizioni Koha

Leave a Comment