Moti sot në Maqedoninë e Veriut – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira. Pasdite në pjesën perëndimore dhe veriore pritet të ketë reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore reshje të borës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -5 deri 1 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 6 deri 17 gradë celcius.
Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje të shiut.

Related posts

Kovaçevski sot edhe zyrtarisht mori funksionin e kryeministrit nga Zaevi

Televizioni Koha

Kartela pagesore mbështetje për qytetarët dhe ekonominë, do të blehet për 28 milionë euro

Televizioni Koha

24 vjet pa të dashurin tonë babain profesor Nakil Abdiu

Televizioni Koha

Leave a Comment