Moti sot në Maqedoninë e Veriut – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 2 deri 11 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet të vazhdojnë reshjet e shiut dhe temperaturat relativisht të ulëta./Telegrafi/

Related posts

Mickoski: Vmro – Dpmne do ta formojë qeverinë e re

Televizioni Koha

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Televizioni Koha

MF: Nënshkruhen anekset e Marrëveshjes me USAID-in për rritjen e komponentit grant për 3.5 milionë dollarë

Televizioni Koha

Leave a Comment