04/06/2023
15.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me diell me vranësira deri në mesatare.

Temperatura minimale do të jetë 16 deri 11 gradë celsius, kurse maksimalja nga 17deri 22 gradë celsius.

Edhe në Shkup moti do të jetë me reshje diell dhe me vranësira derinë mesatare ku temperatura maksimale do të arrijë deri në 21 gradë celsius.

Gjatë të findjavës pritet mot me diel, kurse të dielën gjatë pasdites priten reshje lokale të shiut.

Të fundit