09/12/2023
2.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në mëngjes do të jetë i freskët, ndërsa gjatë ditës me diell dhe i ngrohtë.

Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtime të ndryshme. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 11, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 24 deri në 29 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Temperatura minimale do të ulet në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 28 gradë Celsiusë.

Të fundit