Moti sot në Maqedoninë e Veriut – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në disa lugina do të ketë mjegull dhe do të jetë më ftohtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 2 deri 8 gradë celcius.
Gjatë ditëve të ardhshme, moti parashihet të jetë me vranësira dhe reshje të shiut dhe borës./Telegrafi/

Related posts

Sela nga Zhelina: Këto zgjedhje janë betejë mes të ndoturës dhe të pastrës

Televizioni Koha

RUSIA DORËZON VAKSINËN KUNDËR COVID-19 PËR PARAKUALIFIKIM NË OBSH

Televizioni Koha

Gjykata Themelore Penale Shkup nga 1 qershori do të veprojë në të gjitha lëndët

Televizioni Koha

Leave a Comment