Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në disa lugina do të ketë mjegull dhe do të jetë më ftohtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 2 deri 8 gradë celcius.
Gjatë ditëve të ardhshme, moti parashihet të jetë me vranësira dhe reshje të shiut dhe borës./Telegrafi/

Related posts

Tre shtetas shqiptarë dyshohen për drogë në Gostivar

Televizioni Koha

Ministri Elvin Hasan për vizitë në Shtip dhe Koçan

Televizioni Koha

Çulev: Këtë fundjavë 55 persona nuk e kanë respektuar ndalesën për lëvizje

Televizioni Koha

Leave a Comment