• Home
  • Showbizi
  • Mozzik e vesh me “Gucci” vajzën e tij të vogël
Lajmi i Ditës Showbizi

Mozzik e vesh me “Gucci” vajzën e tij të vogël

Reperi Mozzik dhe Loradana Zefi po e shijojnë në maksimum epitetin prindër.

Si Mozzik ashtu edhe Loredana, në llogaritë e tyre në Instagram po publikojnë shpesh foto të vajzës së tyre Hanës e cila ua ka ndryshuar edhe jetën.

Së fundmi ishte reperi ferizajas ai i cili e ka publikuar një Instastory ku shihet me vajzën në krahë e ajo çfarë u ka rënë ndjekësve në sy ka qenë kapela e saj.

Në fakt ka qenë Mozzik ai i cili ka treguar pranë fotos se e ka veshur vajzën e tij me “Gucci”.

Ai sot bën një jetë të mirë dhe shihet tejet i lumtur pranë familjes, ndërsa nuk e ka pasur problem asnjëherë të tregoi se dikur nuk i ka pasur kushtet edhe aq të mira.

Related posts

Aksident në Saraj, shkelen dy vajza

Televizioni Koha

Valverde i pakënaqur: Nuk më interesojnë gjuajtjet por rezultati

Televizioni Koha

Tetova ndër vite | VIDEO

Televizioni Koha

Leave a Comment