Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Murseli: “Park i qytetit te kazerma, me hapësira rekreimi të veçanta për të gjithë, atletikë, gjimnastikë, tenis, ping-pong dhe shah” - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Murseli: “Park i qytetit te kazerma, me hapësira rekreimi të veçanta për të gjithë, atletikë, gjimnastikë, tenis, ping-pong dhe shah”

“Park i qytetit te kazerma me hapësira rekreimi të veçanta për të gjithë, hapësira për zhvillimin e diciplinave sportive të lëna pas dore si atletikë, gjimnastikë, tenis, ping-pong, shah e të tjera, kopsht për fëmijë, hapësirë për akademi sportive për klubet e futbollit si Shkëndija, Renova e Teteksi, zonë e tifozëve me zyra dhe hapësira shoqëruese. Poashtu do të shqyrtohet mundësia e vendosjes së disa institucioneve publike në këtë hapësirë të re”, ka shkruar kandidati i ASH-AAA për Tetovën, Vullnet Murseli.

Related posts

Pendarovski: Të frikshme fotografitë e spitaleve italiane, kjo është një betejë e përbashkët

Televizioni Koha

Pendarovski: Është sjell vendim i ri për gjendje të jashtëzakonshme në vend edhe për 30 ditë tjera

Televizioni Koha

Mot me diell dhe me vranësira mesatare, pasdite shi, bubullima dhe erë

Televizioni Koha

Leave a Comment