Ndahet nga jeta profesori tetovar Nijazi Etemi - Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

Ndahet nga jeta profesori tetovar Nijazi Etemi

Sot në orët e mëngjesit është ndarë nga jeta profesor Nijazi Etemi.

Këtë e ka bërë të ditur djali i tij në rrjetin social facebook.

“Me hidhërim të thellë ju njoftoj se sot në orët e mëngjesit u nda nga jeta babai im,gjyshi dhe veterani i arsimit Prof. Nijazi Etemi.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet pas namazit të iqindis,sipas protokoleve!
U prefsh në paqe babi!!!”, ka shkruar Polen Etemi.

Related posts

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për hapjen e rrugës Tetovë – Prizren

Televizioni Koha

Vazhdojnë tensionet për prishjen e teatrit në Tiranë, 37 të arrestuar

Televizioni Koha

VMRO-DPMNE: Ora policore nuk ka efekt pa protokolle dhe vaksina

Televizioni Koha

Leave a Comment