Ndërroi jetë mjeku i ri nga Shkupi – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Ndërroi jetë mjeku i ri nga Shkupi

Të shtunën paradite ka ndërruar jetë një mjek i ri nga Shkupi, i punësuar në Klinikën e syve. Lajmin e kanë bë të ditur kolegët e tij, duke theksuar se edhe prindët e mjekut tashmë të ndjerë janë të punësuar në të njëjtën Klinikë. Kolegët kanë postuar në rrjetet sociale se mjeku i ri është quajtur Dejan, por nuk kanë publikuar mbiemrin, e as shkakun për vdekjen e tij, transmeton Gazeta Lajm. “Sot në mëngjes ka ndërruar jetë kolegu ynë nga Klinika e syve, i ri, tepër i ri. Prindët e tij poashtu janë kolegë tonë. Ta nderojmë Dejanin, të mos perseritet askund dhe askujt”, ka shkruar një kolege e tij në Facebook.

Related posts

Digjet një veturë në Tetovë me targa të Gjermanisë! (VIDEO)

Televizioni Koha

Rreth 2.500 konsumatorë deri më 31 mars duhet të dalin në tregun e lirë të energjisë elektrike

Televizioni Koha

Prej sot orë më e shkurtër policore dhe mbajtje e obligueshme e maskave mbrojtëse

Televizioni Koha

Leave a Comment