Ndërron jetë këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur Irfan Blakçori – Tv Koha
Kronika e Zeze

Ndërron jetë këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur Irfan Blakçori

Në orët e mbrëmjes Blakçori është ndarë nga jeta, dhe lajmin për ikjen e tij e kanë dhënë miqtë nëpërmes rrjetit social Facebook.

Kantautori Blakçori ishte padyshim një nga artistë më prodhimtar, i cili bëri publikun për vete me zërin unik dhe tekstet e bukura që shkruante.

Disa nga këngët e tij më të njohura janë: “Zogu i plagosur”, “Antigona”, e shumë të tjera./MekuliPress/

Related posts

Një person godet qëllimshëm shtatë vetura, arratiset

Televizioni Koha

Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e vet

admin-tvkoha

Endri Zaimi është 25 vjeçari që humbi jetën në Itali

Televizioni Koha

Leave a Comment