Ndërron jetë këngëtari Ismet Peja, sot bëhet varrimi - Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Rajon

Ndërron jetë këngëtari Ismet Peja, sot bëhet varrimi

Ka ndërruar jetë ikona e muzikës së mirëfilltë shqiptare, Ismet Peja.

Lajmin e e trishtë për vdekjen e këngëtarit e bëri të ditur djali i tij, Visar Peja, në një postim në rrjetin social Facebook.

“Nuk dija ndryshe, as nuk munda ndryshe ta lajmëroj largimin tënd nga kjo jetë. Pusho i qetë sepse ke ngelë i përjetshëm. Të fala i bën mamasë”, ka shkruar Visari.

Related posts

QEVERIA DHE KOMUNA “HARRUAN” INVESTIMET NË KODRËN E DIELLIT

Televizioni Koha

A e rrezikon përdorimi i parasë përhapjen e koronavirusit?! Përgjigjja zyrtare

Televizioni Koha

Deri më 31 gusht vazhdohet kufizimi i përkohshëm i lidhjeve të Greqisë me Maqedoninë e Veriut

Televizioni Koha

Leave a Comment