Në Itali më shumë se 11.500 të vdekur nga KOVID-19 – Tv Koha
Lajmi i Ditës Rajon

Në Itali më shumë se 11.500 të vdekur nga KOVID-19

Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Itali gjatë 24 orëve të fundit është rritur për 812, në 11.591, kumtuan sot autoritetet italiane.

Numri i personave të sapoinfektuar është rritur për 4.050, që është më së shumti prej 17 marsit, dhe tani numri i përgjithshëm i personave të infektuar në vend është 101.739.

Gjithsej deri tani janë shëruar 14.620 pacientë. bsh/

Related posts

Angellovska: Rritja e akcizës së derivateve është masë e përkohshme

Televizioni Koha

Shkëmbim i përvojave përmes video – konferencës mes organeve gjyqësore të SHBA-së dhe RMV-së

Televizioni Koha

Artan Grubi merr dy pozita në qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut

Televizioni Koha

Leave a Comment