Në Shqipëri filloi mësimi online, në Maqedoninë e Veriut pritet të hënën - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Në Shqipëri filloi mësimi online, në Maqedoninë e Veriut pritet të hënën

Me njësitë mësimore nga fizika, si “Ruajtja e energjisë”, “Përthyerja e dritës” dhe shumë njësi tjera, në kuadër të nismës së Ministrisë së Arsimit në Shqipëri u zhvillua shkolla online e cila transmetohet në Radio televizionin e Shqipërisë (RTSH), transmeton Portalb.mk.

Këtë nismë e kishte paralajmëruar Ministrja e arsimit në Shqipërisë, Besa Shahini.

Mësimi online përveç në faqen akademia.al, u transmetua edhe në faqen e Kryetarit të Tiranës, Erion Veliaj.

LIVE

Leksione përmes TV – Ora e Letërsisë për klasat nga 6 deri në 12. 📚📝Nxirrni librat, fletoret dhe lapsat 🙂 📺Për më shumë info ndiqni FALAS të gjithë leksionet te www.akademi.al

Geplaatst door Erion Veliaj op Zaterdag 14 maart 2020

Leksione përmes TV – Ora e Letërsisë për klasat nga 6 deri në 12. 📚📝

Nxirrni librat, fletoret dhe lapsat 🙂 📺

Për më shumë info ndiqni FALAS të gjithë leksionet te www.akademi.al

Related posts

Vetizolohet Kurti – një zyrtar i Qeverisë pati kontakt me një të prekur me Covid-19

Televizioni Koha

Bizneset në Tetovë para kollapsit ,mërgimtarët e ardhur e gjallërojnë rajonin e Pollogut

Televizioni Koha

Në Gostivar deri tani një person pozitiv me koronavirus testohen 26 të tjerë

Televizioni Koha

Leave a Comment