Lajmi i Ditës Maqedoni

Në Tetovë e rrethinë janë gjashtë veta me koronavirus (VIDEO)

Tre persona nga komuna e Tetovës, 1 nga komuna e Bogovinës, 1 nga komuna e Zhelinës dhe 1 nga komuna e Jegunovcës janë persona të infektuar me korona virus njoftoi sot Teuta Arifi kryetarja e shtabit të krizës për rajonin e Tetovës:

Gjatë 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 26 raste të reja, duke çuar numrin e të prekurve në 285 në Maqedoninë e Veriut.

Mbledhja e 4-të e Shtabit të Krizës pranë komunës së Tetovës#QëndroNëShtëpi #ShpëtoJetë

Geplaatst door Teuta Arifi op Maandag 30 maart 2020

Related posts

Bekteshi: Po bëjmë përpjekje të dalim nga kjo situatë me pasoja sa më të vogla

Televizioni Koha

Shënohet Dita Botërore e Turizmit

Televizioni Koha

Shkarkohet prokurorja speciale Katica Janeva

Televizioni Koha

Leave a Comment