Kuriozitetet Lajmi i Ditës

Nga pasarela në spital/ Kur të rrëshqet këmba në sfilatë

Një sfilatë kërkon shumë punë. Orë te gjata përgatitjesh, dieta të rrepta dhe disiplinë. E duket se jo të gjitha modelet e përballojnë stresin siçduhet.

Nën dritat e forta të prozhektorëve e mbi taka të larta, në pasarelë edhe më të mirat e më të famshmet prej tyre janë dorëzuar e u ka rrëshqitur këmba.

Naomi Campbell e Bella Hadid e kanë provuar momentin e sikletshëm. Disa tronditen e disa e kalojnë me sportivitet.

Shihni reagimin e tyre dhe të publikut në fotot e rrëzimeve më epike në pasarela.

Related posts

Kur mund të mbyllet zyrtarisht epidemia e COVID-19?

Televizioni Koha

Evrostat: Rritje e përqindjes të grave të punësuara, por akoma është më pak se burrat

Televizioni Koha

Hyrje në vend vetëm me test PSR për qytetarët e Kosovës, Serbisë, BeH-së dhe të Malit të Zi – porositi Komisioni për Sëmundje Infektive

Televizioni Koha

Leave a Comment