Një automobil ka rënë në lumin Vardar te spitali Axhibadem Sistina (drejtpërdrejtë) – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Një automobil ka rënë në lumin Vardar te spitali Axhibadem Sistina (drejtpërdrejtë)

Në vijim është aksioni për tërheqjen a automobilit, i cili ka rënë në lumin Vardar në afërsi të urës për këmbësorë te spitali Axhibadem Sistina.

Ekipet të njësisë zjarrfikëse dhe njesisë së zhytësve pranë MPB-së janë duke tentuar të tërheqin automjetin. Tani për tani nuk dihet nëse ka njerëz në automjet. bsh/

blob:https://www.facebook.com/634e3e7e-f660-41c3-95c5-99acfa55e4f5

Related posts

Të dielën ndërrohet ora

Televizioni Koha

OBSH: Ebola po përhapet në perëndim të Kongos

Televizioni Koha

Çekia, nga 14 tetori, mbyll restorantet, baret, shkollat…

Televizioni Koha

Leave a Comment