Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Një shtatëvjeçar ka rënë nga terraca në Kavadar, është dërguar në Klinikat e Shkupit - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Një shtatëvjeçar ka rënë nga terraca në Kavadar, është dërguar në Klinikat e Shkupit

Një fëmijë shtatë vjeçar ka rënë nga terraca dje në Kavadar, është dërguar në Klinikat e Shkupit, ka informuar sot Verolub Dodevski, zëdhënës i SPB-së Veles.

Fatkeqësia është paraqitur në orën 14:00 në Stacionin policor Kavadar. Sipas paraqitjes, fatkeqësia ka ndodhur në rrugën “Vëllezërit Xhunovi”.

Fëmija ka rënë nga terraca e shtëpisë në të cilën jeton. Për shkak të lëndimeve, është dërguar në kompleksin e klinikave “Nëna Terezë” në Shkup. svd/sa/

Related posts

Shkupi, Tetova, Gostivari dhe Kumanova me më së shumti raste aktive me Covid

Televizioni Koha

Regjistrohen 316 raste të reja, humbin jetën 10 pacientë

Televizioni Koha

Rama datën e BE-së e krahason me dasmë: Do të bëni që të duket shkëlqyeshëm dhe nusja në fund nuk vjen!

Televizioni Koha

Leave a Comment