Një tjetër person me urgjencë tek infektivi, dyshohet për një rast tjetër me koronavirus – Tv Koha
Lajmi i Ditës Rajon

Një tjetër person me urgjencë tek infektivi, dyshohet për një rast tjetër me koronavirus

Gazetarët e Ora News në terren raportojnë se në ambientet e spitalit infektiv është paraqitur dhe një tjetër person i shoqëruar nga autoambulanca. Menjëherë ambienti është dezinfektuar.
Ndërkohë, paraprakisht dyshohet se është dhe një person i tret i infektuar me koronavirus. Këtij personi po i bëhen analizat dhe pritet të dalin të dalin rezultatet.

/Ora News.tv/

Related posts

LSDM konsideron që tubimet në kohën e fushatës nuk duhet të ketë dhe nuk do të organizojë asnjë lloj tubimi

Televizioni Koha

LD: Pendarovski të mos nënshkruaj Ligjin për ndërtimet ilegale

Televizioni Koha

Aksident në Librazhd, lëndohen dy shtetas të Maqedonisë

Televizioni Koha

Leave a Comment