11/12/2023
2.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Një tjetër tërmet i fuqishem 6.4 ballë shkund Detin Adriatik

Një tërmet i fuqishëm ka g oditur vendin tonë në orën 03:51.

Tërmeti ishte me magnitutë 6.3 dhe epiqendër kishte Detin Adriatik.

Epiqendra e tërmetit ishte 9km në veri të Durrësit dhe 33km në perëndim të Tiranës.

Lëkundjet e forta u ndjenë në disa qytete.

Të fundit