Një tjetër tërmet i fuqishem 6.4 ballë shkund Detin Adriatik – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni Rajon

Një tjetër tërmet i fuqishem 6.4 ballë shkund Detin Adriatik

Një tërmet i fuqishëm ka g oditur vendin tonë në orën 03:51.

Tërmeti ishte me magnitutë 6.3 dhe epiqendër kishte Detin Adriatik.

Epiqendra e tërmetit ishte 9km në veri të Durrësit dhe 33km në perëndim të Tiranës.

Lëkundjet e forta u ndjenë në disa qytete.

Related posts

ZYRTARE/ Shtyhet starti i Moto GP, shkak koronavirusi

Televizioni Koha

Diskutim publik në Qeveri me rastin e Ditës ndërkombëtare të gjuhës amtare

Televizioni Koha

Filipçe: Nesër do të dihet nëse do të ketë lehtësim të masave

Televizioni Koha

Leave a Comment