Numra treshifror të të infektuarve, Qeveria mendon t’i rrisë gjobat për mosmbajtje të maskave - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Numra treshifror të të infektuarve, Qeveria mendon t’i rrisë gjobat për mosmbajtje të maskave

Gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 1.630 testime, ndërsa janë regjistruar 152 raste të reja të Kovid-19, kanë vdekur dy persona, ndërsa janë shëruar 126 pacientë. Policia për çdo ditë po regjistron numër të madh të shkeljeve për mosmbajtje të mbrojtjes personale, ndërsa gjatë 24 orëve të fundit në territorin e shtetit, janë regjistruar 680 shkelje

Related posts

OBSH: Bota është në fazë të re dhe të rrezikshme, virusi shpejt po përhapet

Televizioni Koha

Çulev: Hetimet në MPB do t’u japin përgjigje dyshimeve nëse struktura të larta udhëheqëse në polici kanë pasur raporte me grupet kriminele

Televizioni Koha

Kryeministri Kurti reagon ndaj deklaratës së tre zyrtarëve amerikanë

Televizioni Koha

Leave a Comment