Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Nxirret pa jetë nga rrënojat një i ri, shkon në 21 numri i viktimave - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni Rajon

Nxirret pa jetë nga rrënojat një i ri, shkon në 21 numri i viktimave

Vijon të rëndohet bilanci i viktimave të tërmetit të sotëm, ku zonat më të prekura janë Durrësi dhe Thumana.

Së fundmi, ekipet e shpëtimt kanë arritur të nxjerrin nga rrënojat e një pallati në Durrës, trupin e pajetë të një 24-vjeçari.

Ka dyshime që nën rrënoja të jenë edhe dy vëllezër të të ndierit.

Më herët nga aty u nxorr e gjallë një 30-vjeçare, ndërsa vajza e saj e mitur fatkeqësisht humbi jetën. /k.k/noa.al/

Related posts

MPPS: E premte, 5 qershor është ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Televizioni Koha

Vetizolohet Kurti – një zyrtar i Qeverisë pati kontakt me një të prekur me Covid-19

Televizioni Koha

Zaev: 5 korriku është dita e zgjedhjeve

Televizioni Koha

Leave a Comment