Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Oscars pa nikoqir sivjet - Tv Koha
Botë Emisione Kronika e Zeze Lajme Lajmi i Ditës Maqedoni Rajon

Oscars pa nikoqir sivjet

Ceremonia e çmimeve Oscars nuk do të ketë nikoqir zyrtar këtë vit.

Këtë e bëri të ditur presidenti i ABC Entertainment, i cili transmeton ceremoninë e ndarjeve të çmimeve.

A i u tha gazetarëve televiziv se ceremonia e 24 shkurtit do të nxjerrë në pah të famshëm që prezantojnë çmimet dhe se ka pasur plane për “një hapje mjaft emocionuese” në transmetuesin televiziv.

Related posts

Quçuk: Ballkani Perëndimor është prioriteti i vetëm tjetër i BE-së krahas koronavirusit

Televizioni Koha

Spasovski: Mirë është deputetët të jenë në detyrat e tyre

Televizioni Koha

Dimitrov – Jourova: Atë që e përmbushi vendi juaj është për tu respektuar dhe duhet të valorizohet në mënyrë adekuate nga BE-ja

Televizioni Koha

Leave a Comment