Osmani dhe Mishell bëjnë mbikëqyrjen e projekteve të financuara nga BE – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Osmani dhe Mishell bëjnë mbikëqyrjen e projekteve të financuara nga BE

Kryetari i Këshillit Evropian, Sharl Mishel, ka qëndruar për vizitë në Maqedoni të Veriut. Gjatë vizitës, Mishel është takuar me kreun shtetëror duke diskutuar për temat aktual dhe procesin e interegrimeve, shkruan GazetaExpress.

Zëvendëskryeministri Osmani bashkë me Mishel-in kanë bërë mbikëqyrjen e projekteve te financuara nga BE. Bashkë me Osmanin dhe Mishelin ishte ministri Nuredini, Samuel Zhbogar dhe shumë figura tjera politike./GazetaExpress/

Related posts

Konfiskohen afro 4000 mjete piroteknike në Debërc

Televizioni Koha

Pesë raste të reja me coronavirus në Maqedoni

Televizioni Koha

Alfa: Sheqerinska ka refuzuar postin e ambasadores në SHBA, a po përgatitet për kryeparlamentare?!

Televizioni Koha

Leave a Comment