Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Pas 15 Korrikut, ndryshimi do vijë - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Pas 15 Korrikut, ndryshimi do vijë

Aktivitetet e sotme i vazhduam në fshatrat e Malësisë së Tetovës; Bozovcë, Veshallë, Brodec dhe Shipkovic. Biseduam me banorët e kësaj ane për problemet dhe hallet që i tangojnë në këtë vend të bukur malorë.
Më pas, vizituam edhe fshatin Dëbërc dhe Grupçin, ku shpalosëm platformën tonë të koalicionit “MUNDEMI”. Pas 15 Korrikut, ndryshimi do vijë, sepse #MUNDEMI.

Related posts

Zvogëlohet bartja e virusit, por presioni ndaj spitaleve ende është i madh

Televizioni Koha

Mickoski: Ahmeti më informoi se do të negociojë për qeveri me LSDM-në

Televizioni Koha

Dymbëdhjetë projektet madhore të ministrit Hysni Ismaili nga radhët e AlternAtivA-së që kaluan në Qeverinë e RMV-së

Televizioni Koha

Leave a Comment