24/09/2023
20.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Pas daljes tre ditore nga bur*gu, Alimi takon Selën

Pasi mbrëmë lajmëroi se do lirohet tre ditë për fundjavë nga bur*gu, Feta Alimi ditën e sotme ka takuar liderin e ASH-së, Ziadin Selën.

Fotografinë e ka shpërndarë në rrjetet sociale, edhe sekretari dhe kandidati për Gostivarin nga ASH, Arben Taravari.

Të fundit