Përfundoi Deratizimi në komunën e Tetovës (FOTO) – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Përfundoi Deratizimi në komunën e Tetovës (FOTO)

Kryetarja e komunës së Tetovës Teuta Arifi njofton se sot ka përfunduar DERATIZIMI i jashtëzakonshëm preventiv në qytetin e Tetovës, për asgjësimin e brejtësve dhe dëmtuesve të tjerë;
?Ky proces është realizuar përmes trajtimit të shahteve të kanalizimit me substancën biocide”Brodisan PF”;
#QëndroNëShtëpi #ShpëtoJetë” -thotë Arifi.

Related posts

Deputetët do të vaksinohen me vaksinën Sputnik V, tha Filipçe

Televizioni Koha

Arsovski i bëri thirrje LSDM-së që të thonë publikisht me kë formuan një shumicë parlamentare

Televizioni Koha

Donacion nga MPB-ja gjermane për policinë kufitare të Maqedonisë së Veriut

Televizioni Koha

Leave a Comment