Policia arreston personin që tentoi të përdhunoj 8 vjeçaren në Tetovë – Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

Policia arreston personin që tentoi të përdhunoj 8 vjeçaren në Tetovë

Sot pasdite rreth orës 15 në bashkëveprim me prokurorinë publike, pjesëtarët e policisë së Tetovës kanë privuar nga liria një person për identitetin e të cilit ende nuk ka informacione të plota, I cili dyshohet se më datë 25 shkurt, ka qenë i involvuar në një abuzim seksual ndaj një 8 vjecare nga Tetova.

Punohet në zbardhjen e rastit, dhe informacione më të detajuara do të jepen nesër, njoftuan nga policia e Tetovës për Televizionin Koha.

Related posts

A do të mbyllen shkollat për shkak të rritjes së numrit të rasteve me Kovid 19?

Televizioni Koha

Rinia e Besës ndau pajisje mbrojtëse falas në Tetovë

Televizioni Koha

Anulohet vendimi për nenin 11-a të Ligjit për amnisti

Televizioni Koha

Leave a Comment