Policia gjermane e shokuar nga gjendja e autobusit serb që mbërriti në Berlin – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Policia gjermane e shokuar nga gjendja e autobusit serb që mbërriti në Berlin

Policia gjermane thotë se ndaloi një autobus në drejtim të Serbisë dhe ishin lënë në gjendje të shokuar për shkak të gjendjes së automjetit që  edhe e kishin larguar nga komunikacioni.

komplet i  ndryshkur , frenat me defekt dhe sistemi i drejtimit – autobusi ishte gati për mbeturina, raportojnë mediat gjermane.

Related posts

Rama u bëri thirrje mjekëve të pensionuar të ndihmojnë, ndërsa premtoi shpërblim edhe për personelin e angazhuar

Televizioni Koha

Zyrtarja e OBSH: Mësimi për klasat e ulëta të fillojë, nuk paraqet rrezik për përhapje të pandemisë

Televizioni Koha

Takim i liderëve te presidenti Pendarovski nesër prej ora 13

Televizioni Koha

Leave a Comment