Portreti I Të Madhit Hasan Prishtina, Tashmë Edhe Në Komunën E Zhelinës - Tv Koha
Maqedoni

Portreti I Të Madhit Hasan Prishtina, Tashmë Edhe Në Komunën E Zhelinës

“Portreti i të madhit Hasan Prishtina, tashmë edhe në Komunën e Zhelinës.

Për shumë arsye kjo dhuratë konsiderohet më e bukura që kam pranuar deri më sot!
Sepse u dorëzua nga z.Memeti, përndryshe stërnipi i Hasan Prishtinës, kurse e punuar nga dora e prof.Bashkim Kabashi.

Faleminderit për këtë dhuratë kaq të çmuar që pasuron Komunën e Zhelinës.” Ka shkruar ne facebook kryetari i komunes se Zhelines Blerim Sejdiu.

Related posts

Spasovski: Kemi plan për natën e 31 dhjetorit

Televizioni Koha

Rasti i katërt me koronavirus, është sëmurë drejtoresha e Klinikës për sëmundje të lëkurës

Televizioni Koha

Luma dhe Daut fitues të çmimit për kinematografinë më të mirë të Asociacionit amerikan të kinematografisë

Televizioni Koha

Leave a Comment