Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Prej nesër vazhdojnë të vlejnë biletat e studentëve pa pagesë për transport publik - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Prej nesër vazhdojnë të vlejnë biletat e studentëve pa pagesë për transport publik

Prej nesër vazhdojnë të vlejnë biletat vjetore pa pagesë të studentëve për shfrytëzim të transportit publik, bëri të ditur Ndërmarrja Qarkulluese Publike Shkup.

Theksojnë se edhe më tutje nuk do të vlejnë biletat falas të nxënësve të shkollave të mesme dhe transporti falas për persona të moshuar.

Për të gjitha ndryshimet, shfrytëzuesit e llojit të theksuar të biletave do të njoftohen me kohë, theksojnë nga NQP Shkup. fc/

Related posts

Spasovski: Qytetarët e bllokuar në zonat kufitare u nisën drejt vendit

Televizioni Koha

VMRO-DPMNE nuk pajtohet me masën e propozuar për orë të plotë policore gjatë fundjavës së vazhduar

Televizioni Koha

Virusi korona, pacientja e parë nga Maqedonia lëshohet për kurim shtëpiak

Televizioni Koha

Leave a Comment