04/12/2023
3.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Prishi rendin dhe qetësinë në Tetovë, ndalohet 37 vjeçari | VIDEO

Të mërkurën në ora 18:15 në rrugën “Jane Sandanski” në Tetovë, zyrtarët policorë të SPB Tetovë kanë ndaluar 37-vjeçarin D.S. nga Odri i Tetovës, i cili më herët ka prishur rendin dhe qetësinë publike në këtë rrugë. Pas dokumentimit të çështjes ndaj D.S. do të vijojë parashtresë përkatëse.

Të fundit