Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Publikohen përgjime të reja, si u mbyll Televizioni A1 - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Publikohen përgjime të reja, si u mbyll Televizioni A1

Në Youtube, në kanalin Fenix A1, mëngjesin e sotëm janë publikuar dy bomba të reja, në të cilat dëgjohen biseda telefonike ku zbulohet prapavija e mbylljes së TV A1.

Në audio-incizimin e parë dëgjohet ish kryeministri Nikolla Gruevski dhe ish ministrja e atëhershme e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska, ndërsa në audio-incizimin e dytë është biseda në mes Dragan Pavlloviq- Llatasdhe ish drejtorit të atëhershëm të Drejtorisë për të Ardhurat Publike Goran Trajkovski./TV21

Related posts

Ligji për shtetësi bashkon shqiptarët

Televizioni Koha

Çmimet globale të ushqimit janë rritur me ritmin me të shpejtë në dekadë

Televizioni Koha

Anulohet vendimi për nenin 11-a të Ligjit për amnisti

Televizioni Koha

Leave a Comment