Botë

Punonjësi bën dush në lavamanin e restorantit, çfarë ndodhi më pas

Punëtori i ushqimit të shpejtë në Greenville, Shtetet e Bashkuara u pushua nga puna pasi u filmua duke bërë një banjë në lavamanin e restorantit

Një punëtor është pushuar nga puna pasi u postua një video në internet ku tregohej se po bënte dush në lavamanin e restorantit.
Pamjet janë publikuar në TikTok ku kanë marrë mijëra klikime dhe u shpërndanë gjerësisht në platformat e tjera të rrjeteve sociale.

So yeah I’m just gonna tell everyone right now DO NOT GO TO THE GREENVILLE WENDYS. THIS IS DISGUSTING PLEASEEEEEE SHARE THIS

Geplaatst door Connor Somerfield op Dinsdag 11 februari 2020

Related posts

ERDOĞAN: “Në të kaluarën ne kemi përjetuar shumë tërmete por ky popull ka ditur t’i kalojë me durim këto tërmete”

Televizioni Koha

“Tinder” dhe “Grindr” akuzohen për shitje të të dhënave personale

Televizioni Koha

Nëna me tru të vdekur prej 3 muajsh sjell në jetë foshnjën e saj

Televizioni Koha

Leave a Comment