23/09/2023
33.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Qeni ndjen pak sekonda më herët tërmetin, shikoni si tundet pallati në Shëngjin (VIDEO)

Report Tv sjell një tjetër video të lëkundjeve që shkaktoi tërmeti i fortë që goditi vendi. Në videon e siguruar nga Report Tv në Shëngjin qeni e ndjen dhe largohet me shpejtësi, ndërsa më pas fillojnë lëkundjet e fortë të tërmetit.

Të fundit