Qeveria në seancë do ta shqyrtojë propozimin për lehtësimin e masave – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Qeveria në seancë do ta shqyrtojë propozimin për lehtësimin e masave

 Qeveria sot në orën 16.30 do të mbajë seancë, në të cilën mes tjerash do të debatojë edhe për orën policore, e cila është vendosur për shkak të epidemisë së Kovid-19.

Në seancë mes tjerash do të debatohet për planin për lehtësimin e masave, të propozuar nga Komisionit për Sëmundje Infektive.

Për konkluzionet e seancës, Qeveria do të informojë përmes komunikatës. ar/

Related posts

Bujar Osmani: Është koha për hapjen e aeroportit dhe kufijve pa kufizime

Televizioni Koha

Aksident në Shkup, makina përfundon brenda zyrës së noterisë

Televizioni Koha

Vjenë, arrestohet shtetasi maqedonas që tentoi të vras nënën e tij

Televizioni Koha

Leave a Comment