30/09/2023
20.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ra në bunar, nxirret i gjallë një person në Suharekë

Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit kanë arritur ta nxjerrin të gjallë një person që kishte rënë në bunar.

Ngjarja ka ndodhur në Shirokë të Suharekës rreth orës 08:30.

Gjendja e tij është stabile dhe jashtë rrezikut për jetë.

Të fundit