“Reket”, Boki 13 ka poseduar edhe katër pistoleta – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

“Reket”, Boki 13 ka poseduar edhe katër pistoleta

Në Gjykatën Penale në seancën gjyqësore për rastin “Reket”,edhe sot janë prezantuar provat materiale.

Nga fotografit të shkrepura gjatë bastisjes në shtëpinë e ish prokurores Speciale., Katica Janeva shihet se ajo ka poseduar pajisje për fitnes, biçikletë dhe thes boksi. Derisa Boki 13 ka poseduar edhe disa pistoleta. Fotografitë flasin për 4 pistoleta, që është larg arsenalit që ka poseduar Zoran Milevski-Kiçeec./Alsat

Related posts

Janë arrestuar dy vëllezër nga Bllaca e Epërme me 100 kg marihuanë dhe një prej Vizbegu që ua ka “ruajtur” rrugën

Televizioni Koha

VMRO akuzon Spasovskin se po bashkëpunon me mafinë shqiptare, italiane, serbe dhe turke

Televizioni Koha

Rruga Tetovë – Prizren, Maqedonia një hap para Kosovës | VIDEO

Televizioni Koha

Leave a Comment