Rrahje mes portierit Muriqi dhe Zhegrova
Sport

Rrahje mes portierit Muriqi dhe Zhegrova

Rrihen mes vete në kombëtaren e Kosovës, para sfidës me Spanjën dhe Suedinë! Portieri i Kosovës, Arjanet Muriq është larguar nga kombëtarja e Kosovës për arsye disiplinore.

Siç mëson “Insporti”, Arijanet Muriq është larguar nga ekipi kombëtar pasi është përleshur me Edon Zhegrovën. Kujtojmë që të dielën, Kosova luan ndeshjen ndaj Suedisë – e vlefshme për elminatoret e Kupës sw Botës ‘Katar 2022”.

Related posts

Valverde i pakënaqur: Nuk më interesojnë gjuajtjet por rezultati

Televizioni Koha

Kampionati botëror në not është shtyrë për në vitin 2022

Televizioni Koha

A pritet të anulohet ndeshja Maqedoni e Veriut – Kosovë, lajmet që vijnë nga Shkupi

Televizioni Koha

Leave a Comment