Rrahje mes tre personave para Prokurorisë në Prizren – Tv Koha
Lajmi i Ditës

Rrahje mes tre personave para Prokurorisë në Prizren

Tre persona janë përfshirë në një rrahje në Prizren.

Rrahja ka ndodhur në orën 7:45 minuta, para objektit të Prokurorisë së Prizrenit. Ende nuk dihen motivet e rrahjes, shkruan mediumi lokal PrizrenPress.

Në ndarjen e tyre kanë ndërhyrë dy gra, pasagjere të veturës.

Rasti është parë nga prokurorë dhe gjyqtarë, të cilët në këtë kohë kanë qenë duke shkuar në punë.


Related posts

Tregtarët në Tetovë në kushte të mjerueshme, Kasami premton treg me standarde evropiane

Televizioni Koha

BLEKTORËT NË HALL ME ÇMIMIN E ULËT TË QENGJAVE, KËRKOJNË ZGJIDHJE (VIDEO)

Televizioni Koha

UNICEF: Për shkak të pandemisë me Kovid-19, fëmijët gjithnjë e më pak vaksinohen

Televizioni Koha

Leave a Comment