Rrihet një shofer shqiptar i autobusit në Aerodrom – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Rrihet një shofer shqiptar i autobusit në Aerodrom

Një shofer i autobusit të Ndërmarrjes së Trafikut Publik është rrahur dje në lagjen Aerodrom në Shkup.

Shoferi është shtruar në Qendrën Emergjente dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Arsyeja e fillimit të incidentit nuk është bërë e qartë deri tash. Mësohet se ai i është i përkatësisë etnike shqiptare.

Ndërkohë, ende nuk ka konfirmim zyrtar të rastit.

Related posts

Zaev i gatshëm që ndër të parët të vaksinohet kundër COVID-19

Televizioni Koha

Dita e gjyqësorit: Drejtësia duhet të jetë e dukshme, jo vetëm pro- formë e shprehur

Televizioni Koha

Flet Sulejman Rexhepi për plagosjen e djalit të tij, ja çka thotë për dy kosovarët e arrestuar!

Televizioni Koha

Leave a Comment