Sërish ulen çmimet e naftës - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Sërish ulen çmimet e naftës

Çmimet e benzinës EUROSUPER – 95 dhe EUROSUPER – 98 nga mesnata pritet të ulen për dy denarë. Një litër eurosuper 95 do të kushtojë 62 denarë, ndërsa eurosuper 98, do të kushtojë 64 denarë për litër.
Çmimi i dizelit lirohet për 1.5 denarë, me çka një litër naftë do të kushtojë 54.5 denarë.

Related posts

Bujar Osmani: Roli i BDI-së ishte kyç në rrugën drejt Bashkimit Evropian

Televizioni Koha

Angelovska paralajmëron mbështetje financiare për kompanitë e huaja në Maqedoni

Televizioni Koha

Osmani për MIA-n: Koordinimi i kornizës së negociatave dhe konferencës së parë ndërqeveritare gjatë presidencës gjermane

Televizioni Koha

Leave a Comment