Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Shkodran Mustafi po largohet nga Arsenali - Tv Koha
Emisione Kronika e Zeze Lajme Sport

Shkodran Mustafi po largohet nga Arsenali

Emery i ka bërë me dije mbrojtësit shqiptar se është i lirë qysh nga tani të negociojë me skuadra, pasi në verë do të largohet.

Mbrojtësi shqiptar është duke kaluar nëpër një formë tejet të dobët në këtë sezon, andaj skuadra londineze tashmë ka marrë disa oferta për shitjen e tij.

Mustafi u transferua te Arsenali në vitin 2016 nga Valencia për 40 milionë euro, e që atëherë ai nuk ka arritur të jetë një lider në mbrojtje.

Emery i ka bërë me dije mbrojtësit shqiptar se është i lirë qysh nga tani të negociojë me skuadra, pasi në verë do të largohet.

Related posts

Nxënësit lënë Kosovën për të ikur në Perëndim

admin-tvkoha

Neymar nuk do të mund të luaj në Copa America

Televizioni Koha

Shqiptari lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes para Parlamentit Evropian

Televizioni Koha

Leave a Comment