Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Shkup: 16-vjeçari shkel me makinë një kirurg - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Shkup: 16-vjeçari shkel me makinë një kirurg

Një 16-vjeçar mbrëmë, me makinën e tij e ka shkelur një mjek kirurg të njohur, para Qendrës Klinike në Shkup.

Siç informojnë nga policia, mbrëmë në orën 20:30 në SPB Shkup është denoncuar se në udhëkryqin e bulevardit “Nënë Tereza” dhe rrugën “Elisie Popovski-Marko”, 16-vjeçari nga fshati Singeliq, me makinën e tij “BMW X6” e ka goditur kirurgun Gjorgji Jota nga Shkupi.

“Kirurgu ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Kompleksin “Nënë Tereza”. Është kryer hetim në vendin ku ka ndodhur aksidenti”, thonë nga SPB Shkup.

Related posts

Holanda dhe Danimarka lëshojnë pe, vetëm Franca ka bllokuar rrugën e Shkupit drejt BE-së

Televizioni Koha

Dita Ndërkombëtare e Personave me Aftësi të Kufizuar

Televizioni Koha

Humb jetën nga korona virusi 15 vjeçarja nga fshati Sellcë

Televizioni Koha

Leave a Comment