Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Shqiptari lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes para Parlamentit Evropian
Botë Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Rajon

Shqiptari lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes para Parlamentit Evropian

Një shtetas me origjinë shqiptare i ka vënë flakën vetes në Strasburg të Francës.

Nisur nga çfarë raportojnë mediat ndërkombëtare, mësohet se ditën e sotme, diku rreth orës 16:00, burri ka lyer veten me benzinë dhe i ka vënë flakën para Parlamentit Evropian.

Ndonëse forcat e sigurisë kanë ndërhyrë menjëherë për të shpëtuar jetën e shtetasit, ky i fundit nuk ka mundur dot t’u shpëtojë plagëve në fytyrë dhe duar.

Related posts

Zgjedhjet lokale/ Deri 11 shtator dorëzohen listat e kandidatëve, fushata nis me 27 shtator

Televizioni Koha

Zeqiri: BDI dhe VMRO përsëri kanë rinovuar koalicionin e tyre kriminal

Televizioni Koha

VMRO-DPMNE: Në takimin e liderëve tema e parë do të jetë zgjedhjet e parakohshme

Televizioni Koha

Leave a Comment